Hotel Purkmistr

Na snídani i na kávu

Ráno v Kroměříži vám zpříjemníme vyhlášenými snídaněmi z KAFECU. Ty připravujeme až po objednání a hezky zčerstva. Vybíráte přímo ze zvýhodněné nabídky pro hotelové hosty, která je součástí Vašeho pobytu, nebo přihodíte cokoli navíc. Kombinacím se v KAFECU meze nekladou.

Co vás v KAFECU jinak čeká?

Výběrová káva, wafle naslano i nasladko, snídaně až do 13:00, vlastnoručně pečené dorty a cheesecaky i odpolední toasty a hot dogy - v KAFECU si užijete vy i vaše chuťové pohárky.

Přijďte ochutnat některou z vyhlášených waflí, na které se sjíždí hosté z širokého okolí. Aby taky ne, inspiraci na recept si majitelé přivezli přímo z Belgie. 

V KAFECU nás najdete každý den od rána až do večera

NAŠE MENU

Aktivity
v Kroměříži

Hotel Purkmistr stojí vedle světoznámého arcibiskupského zámku. K procházce vás určitě zláká i podzámecká zahrada, která je skutečným historickým klenotem. Další dominantou města je Květná zahrada, kde uvidíte dokonale upravené záhony, rotundu. Celoročně jsou v provozu dva skleníky - tropický a studený. Z Kroměříže směrem na sever můžete uskutečnit příjemnou procházku kolem řeky Moravy a směrem na východ můžete navštívit skanzen v Rymicích.
V Kroměříži lze též navštívit řadu muzeí, hvězdárnu nebo třeba zrcadlové bludiště.

Hotel Purkmistr

Vynikající hodnocení

9,2 / 10

“Dobrý den, hotel má perfektní umístění, vedle zámku na krásném náměstí, budu váš hotel určitě doporučovat a pokud budu mít znovu cestu do Kroměříže… “

Recenze
Hotel Purkmistr

Kontakt

HOTEL PURKMISTR

Velké náměstí 42
767 01 Kroměříž

+ 420 573 500 950

    + 420 606 700 738

hotelpurkmistr@hotelpurkmistr.cz

Hotel Rottal Zlín