TOP nabídka

Ubytování

s 10% slevou

Rezervujte si pokoj v Hotelu Purkmistr za nejlepší cenu, využijte slevu 10% na ubytování. Možnost online rezervace na našem webu nebo nás kontaktujte na +420 573 500 950. Sleva se nevztahuje na akční balíčky, které již slevě podléhají.

TOP nabídka

10% sleva

na wellness

Odpočiňte si od každodenních starostí a užijte si naše relaxační procedury a magickou atmosféru historického města Kroměříž.

Platí pouze pro hotelové hosty.

TOP nabídka

Dárkové

poukazy

Rádi Vám připravíme dárkový poukaz dle Vašeho přání pro vaše blízké. Rezervovat si ho můžete na emailu: hotelpurkmistr@hotelpurkmistr.cz. Vyzvednousi ho pak můžete u nás na recepci nebo Vám ho pošleme poštou.

Aktivity
v Kroměříži

Hotel Purkmistr stojí vedle světoznámého arcibiskupského zámku. K procházce vás určitě zláká i podzámecká zahrada, která je skutečným historickým klenotem. Další dominantou města je Květná zahrada, kde uvidíte dokonale upravené záhony, rotundu. Celoročně jsou v provozu dva skleníky - tropický a studený. Z Kroměříže směrem na sever můžete uskutečnit příjemnou procházku kolem řeky Moravy a směrem na východ můžete navštívit skanzen v Rymicích.
V Kroměříži lze též navštívit řadu muzeí, hvězdárnu nebo třeba zrcadlové bludiště.

Hotel Purkmistr

Vynikající hodnocení

9,2 / 10

“Dobrý den, hotel má perfektní umístění, vedle zámku na krásném náměstí, budu váš hotel určitě doporučovat a pokud budu mít znovu cestu do Kroměříže… “

Recenze
Hotel Purkmistr

Kontakt

HOTEL PURKMISTR

Velké náměstí 42
767 01 Kroměříž

+ 420 573 500 950

    + 420 606 700 738

hotelpurkmistr@hotelpurkmistr.cz

Provozovatel       Hotel Rottal Zlín