TOP nabídka

Ubytování

s 10% slevou

Rezervujte si pokoj v Hotelu Purkmistr za nejlepší cenu, využijte slevu 10% na ubytování na poslední chvíli. Možnost online rezervace na našem webu nebo nás kontaktujte na +420 573 500 950. Sleva se nevztahuje na akční balíčky, které již slevě podléhají.

TOP nabídka

10% sleva

na wellness

Odpočiňte si od každodenních starostí a užijte si naše relaxační procedury a magickou atmosféru historického města Kroměříž.

Platí pouze pro hotelové hosty.

TOP nabídka

Dárkové

poukazy

Rádi Vám připravíme dárkový poukaz dle Vašeho přání pro vaše blízké. Rezervovat si ho můžete na e-mailu: hotelpurkmistr@hotelpurkmistr.cz. Vyzvednout si ho pak můžete u nás na recepci nebo Vám ho pošleme poštou.

Aktivity
v Kroměříži

Hotel Purkmistr stojí vedle světoznámého arcibiskupského zámku. K procházce vás určitě zláká i podzámecká zahrada, která je skutečným historickým klenotem. Další dominantou města je Květná zahrada, kde uvidíte dokonale upravené záhony, rotundu. Celoročně jsou v provozu dva skleníky - tropický a studený. Z Kroměříže směrem na sever můžete uskutečnit příjemnou procházku kolem řeky Moravy a směrem na východ můžete navštívit skanzen v Rymicích.
V Kroměříži lze též navštívit řadu muzeí, hvězdárnu nebo třeba zrcadlové bludiště.

Hotel Purkmistr

Vynikající hodnocení

9,2 / 10

“Dobrý den, hotel má perfektní umístění, vedle zámku na krásném náměstí, budu váš hotel určitě doporučovat a pokud budu mít znovu cestu do Kroměříže… “

Recenze
Hotel Purkmistr

Kontakt

HOTEL PURKMISTR

Velké náměstí 42
767 01 Kroměříž

+ 420 573 500 950

    + 420 606 700 738

hotelpurkmistr@hotelpurkmistr.cz
 
Hotel Rottal Zlín